x 
Drukuj
Tomasz Przyszlak 21.11.2018 12:31

Kadencja 2018-2023

­

Radni kadencji 2018-2023

   
 
PRZEWODNICZĄCA
Bogusława Potocka
 
WICEPRZEWODNICZĄCY
Tomasz Górzyński
WICEPRZEWODNICZĄCY
Dariusz Jankowski
WICEPRZEWODNICZĄCY
Marian Węgrzynowski
 

 

RADNY
Marek Bajerski
RADNA
Dorota Dutkanicz
RADNY
Oleg Herejczak
RADNY
Adam Konefał
       
RADNA
Joanna Kot
RADNY
Romuald Kujawa
RADNA
Katarzyna Kulczyńska
RADNY
Krzysztof Lis
       
RADNY
Tadeusz Madziarczyk
RADNY
Mirosław Młodecki
RADNY
Grzegorz Pytka
RADNA
Patrycja Rozmus
        
RADNY
Krzysztof Szczepaniak
RADNY
Przemysław Tadla
RADNY
Zbigniew Warczewski
RADNY
Dariusz Węgrzyn
                                      
 
RADNY
Franciszek Wojtyczka
RADNY
Roman Zaprutko
RADNY
Grzegorz Zieliński
 

 

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

Tytuł dokumentu:Kadencja 2018-2023
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miejski w Lubinie
Informację opublikował:Tomasz Przyszlak
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:21.11.2018 12:31

Rejestr zmian dokumentu

pokaż
ukryj
15.05.2019 11:58 Edycja dokumentu (Tomasz Przyszlak)
24.04.2019 23:35 Edycja dokumentu (Tomasz Przyszlak)
19.03.2019 09:22 Edycja dokumentu (Tomasz Przyszlak)
19.03.2019 09:09 Edycja dokumentu (Tomasz Przyszlak)
19.12.2018 12:40 Edycja dokumentu (Tomasz Przyszlak)
21.11.2018 12:31 Utworzenie dokumentu. (Tomasz Przyszlak)