Radni kadencji 2018-2023

   
 
  PRZEWODNICZĄCA  
Bogusława Potocka
b.potocka@rm.lubin.pl
 
  WICEPRZEWODNICZĄCY  
Tomasz Górzyński
t.gorzynski@rm.lubin.pl
  WICEPRZEWODNICZĄCY  
Dariusz Jankowski
d.jankowski@rm.lubin.pl
  WICEPRZEWODNICZĄCY  
Marian Węgrzynowski
m.wegrzynowski@rm.lubin.pl
 

 

    RADNY    
Marek Bajerski
m.bajerski@rm.lubin.pl

    RADNA    
Dorota Dutkanicz
d.dutkanicz@rm.lubin.pl

    RADNY    
Oleg Herejczak
o.herejczak@rm.lubin.pl

    RADNA    
Joanna Kot
j.kot@rm.lubin.pl

       

    RADNY    
Romuald Kujawa
r.kujawa@rm.lubin.pl

    RADNA    
Katarzyna Kulczyńska
k.kulczynska@rm.lubin.pl
    RADNY    
Krzysztof Lis
k.lis@rm.lubin.pl
    RADNY    
Tadeusz Madziarczyk
t.madziarczyk@rm.lubin.pl
     
    RADNY    
Mirosław Młodecki
m.mlodecki@rm.lubin.pl
    RADNY    
Mateusz Powązka
m.powazka@rm.lubin.pl
    RADNY    
Grzegorz Pytka
g.pytka@rm.lubin.pl
    RADNA    
Patrycja Rozmus
p.rozmus@rm.lubin.pl
        
    RADNY    
Krzysztof Szczepaniak
k.szczepaniak@rm.lubin.pl
    RADNY    
Przemysław Tadla
p.tadla@rm.lubin.pl
    RADNY    
Zbigniew Warczewski
z.warczewski@rm.lubin.pl
    RADNY    
Dariusz Węgrzyn
d.wegrzyn@rm.lubin.pl
                                      
 
    RADNY    
Franciszek Wojtyczka
f.wojtyczka@rm.lubin.pl
    RADNY    
Roman Zaprutko
r.zaprutko@rm.lubin.pl
    RADNY    
Grzegorz Zieliński
g.zielinski@rm.lubin.pl
 

 

Powrót

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Kadencja 2018-2023
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miejski w Lubinie
Informację opublikował:Tomasz Przyszlak
Data publikacji:21.11.2018 12:31
Wytworzył lub odpowiada za treść:
Data na dokumencie:Brak
Informację aktualizował:Tomasz Przyszlak
Data aktualizacji:12.03.2020 09:51